kontrowersje poradnik

Czy bielizna to dobry pomysł na prezent?

Wybieranie prezentów dla wielu osób jest nie lada problemem. Trzeba domyślić się czego druga osoba może oczekiwać. Częstym wyborem na prezent jest bielizna. Czy jest to dobry pomysł? Wszystko zależy od okazji i naszej relacji z osobą obdarowaną.

Bielizna erotyczna – czy to dobry prezent?

Na pierwszy ogień weźmiemy bieliznę erotyczną. To prezent często wybierany przez panów. Aby podarować taki prezent trzeba odpowiednio wyczuć sytuację. Nawet jeśli kupujemy to dla ukochanej, warto dać jej taki prezent na osobności. Zdecydowanie nie jest to prezent, który może zostać rozpakowany podczas rodzinnej kolacji wigilijnej.

W przypadku takiego prezentu należy szczególną uwagę zwrócić na wybór odpowiedniego rozmiaru. Najgorszy z możliwych scenariuszy to podarowanie bielizny w za dużym lub za małym rozmiarze. Warto też dokładnie przemyśleć jaki model może spodobać się osobie obdarowanej.

Nie trzeba chyba wspominać, że podarowanie bielizny erotycznej osobie innej niż partner czy partnerka, zdecydowanie jest faux pas. Seksownej bielizny nie należy podarowywać chociażby teściowej.

Bielizna – uniwersalny prezent dla najbliższych

Majtki, skarpetki, rajstopy i piżamy są uniwersalnymi prezentami. Można je podarować praktycznie każdej najbliższej osobie, z różnych okazji. Muszą być one oczywiście w odpowiednim rozmiarze. Istotny jest też model prezentu. Warto żeby wpasował się on w styl osoby obdarowanej.

Bielizna na prezent – zwróć uwagę na jakość

Wybierając bieliznę na prezent warto zwrócić uwagę na jakość wykonania. Piżama wykonana ze słabej jakości materiału nie będzie długo służyć. Podobnie skarpetki czy majtki – powinny być w miarę wysokiej jakości, aby osoba obdarowana mogła nosić je przez długi czas.

Podarowanie bielizny na prezent jest kwestią sporną. Można podarować ją osobom najbliższym. Rodzeństwo czy rodzice mogą być wdzięczni za skarpetki czy rajstopy. W przypadku dalszych znajomych lepiej wybrać bardziej neutralne prezenty.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *