trendy

Czy cieliste rajstopy i pończochy muszą być nudne?

Wiele osób uważa rajstopy cieliste za nudne i niewarte uwagi. Niektórym kojarzą się wyłącznie z szybko powstającymi oczkami czy monotonnym dress codem. Jednak rajstopy cieliste mają wiele wcieleń i wcale nie muszą być nudne. Co więcej, cieliste rajstopy to jeden z tych dodatków, który koniecznie powinien znaleźć się w kobiecej szafie.

Cieliste rajstopy – na każdą okazję

Cieliste cienkie rajstopy przydają się w wielu sytuacjach. Wiele kobiet musi się z takimi cielistymi rajstopami zaprzyjaźnić. Zasady biznesowego dress code’u wyraźnie mówią, że w przypadku stylizacji ze spódniczką rajstopy są obowiązkowe. Powinny być to właśnie cieliste rajstopy o odpowiedniej grubości. Te najcieńsze sprawdzają się wiosną i latem, kiedy noszenie rajstop może wydawać się uciążliwe. Odpowiednio dobrana grubość spowoduje jednak, że rajstopy cieliste będą praktycznie nieodczuwalne. Cieliste matowe rajstopy sprawdzą się też podczas wszelkich wydarzeń, kiedy musimy wyglądać elegancko i nienagannie. Dotyczy to szczególnie biznesowych wydarzeń, oficjalnych spotkań, przyjęć, balów czy egzaminów.

Grube cieliste rajstopy – rozwiązanie na chłodniejsze dni

Zimą i jesienią cieliste cienkie rajstopy mogą nie być dobrym wyborem. Warto wtedy poszukać grube cieliste rajstopy – nie całkowicie kryjące, ale o większej grubości, np. 40 DEN. Pozwolą poczuć się bardziej komfortowo, gdy dress code musi być zachowany.

Pończochy samonośne cieliste – dress code na ciepłe dni

Pończochy samonośne cieliste świetnie nadają się do wielu eleganckich stylizacji. Sprawdzą się zwłaszcza podczas gorących dni, gdy rajstopy cieliste nie są dobrym rozwiązaniem. Pończochy samonośne cieliste są równie wytrzymałe co rajstopy, a jednocześnie dla wielu kobiet wygodniejsze. Estetyczne zakończenia sprawiają, że pończochy samonośne cieliste wcale nie są nudne. Sprawiają, że kobiece nogi nabierają charakteru i seksapilu.

RaJstopy cieliste we wzory – dla stylizacji z charakterem

Cieliste cienkie rajstopy są też dostępne w wersjach z ciekawymi wzorami. Kwiatowy wzór na całej długości rajstop optycznie wydłuża nogi. Niewielkie wzory sprawiają, że stylizacja nabiera dodatkowego wyrazu. Cieliste rajstopy naprawdę nie muszą być nudne, trzeba się tylko do nich przekonać. Znajdziesz takie na https://www.gabriella.pl/pl/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *