trendy

Rajstopy do zadań specjalnych!

Myślicie, że rajstopy to tylko osłona na nogi w chłodniejsze dni? Nic bardziej mylnego! Rajstopy mogą też dobrze wpływać na nasze nogi i działać prozdrowotnie. Mogą też pomóc w ukształtowaniu naszej sylwetki, tak aby doskonale prezentowała się pod kreacjami na wielkie wyjścia.

Rajstopy przeciwżylakowe i uciskowe

Do najpopularniejszych rajstop do zadań specjalnych należą rajstopy przeciwżylakowe. Wspomagają one krążenie krwi i odpowiednio uciskają. Jednocześnie maskują nieestetyczne zmiany widoczne na nogach. Na rynku dostępne są też specjalne rajstopowe skarpetki, które są wskazane dla osób mających problemy z krążeniem. Poprzez nacisk w odpowiednich miejscach zapobiegają one zastojom w żyłach. Takie rajstopy można też profilaktycznie zakładać podczas długich lotów samolotem.

Rajstopy modelujące

Niektóre kobiety nie wyobrażają sobie życia bez rajstop modelujących sylwetkę. Sprawdzają się one na ważne wydarzenia, kiedy musimy dobrze zaprezentować się w sukience. Rajstopy modelujące mają wzmocnioną i elastyczną część majteczkową. Przylegają do ciała, przez co spłaszczają brzuch i wygładzają okolice talii. Rajstopy modelujące występują też w wersji wyszczuplającej uda.

Rajstopy push up

Z kolei rajstopy push up podnoszą pośladki. W takim modelu część majteczkowa rajstop została specjalnie wzmocniona, aby podkreślić pośladki i wygładzić uda. Takie rajstopy sprawdzą się, gdy chcemy zaprezentować się w opinającej sukience. Podniosą nie tylko pośladki, ale też pewność siebie!

Rajstopy modelujące pozwalają na dobre samopoczucie, gdy obawiamy się wyglądu naszej sylwetki w sukience. Dzięki takim rajstopom w każdej sukience będziesz prezentować się pięknie, nawet jeśli twoje ciało ma drobne niedoskonałości.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *