poradnik stylizacje

Zimowe stylizacje – nie musisz rezygnować z sukienek!

Jesień i zima to okres, w którym sporo kobiet rezygnuje z noszenia sukienek. Niskie temperatury zdecydowanie odstraszają nas od kobiecych stylizacji. Na szczęście wybór grubych rajstop jest tak szeroki, że nie musimy rezygnować z noszenia sukienek!

Kryjące rajstopy – idealne na pierwsze chłodniejsze dni

Jesień to dobry moment na kryjące rajstopy o grubości 50-60 den. Nie są za grube, nie będzie więc w nich za ciepło. Nie są też za cienkie – doskonale kryją skórę nóg i zapewniają ciepło. Kryjące rajstopy dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych. Dobranie rajstop pasujących do wielu stylizacji nie powinno sprawiać żadnej trudności.

Rajstopy kryjące dostępne są też w wersjach we wzory. Tutaj ogranicza nas właściwie tylko wyobraźnia. Możemy zdecydować się na rajstopy w kratkę, w kwiaty czy w romby.

Na mróz – grube rajstopy z domieszką wełny

Im niższe temperatury, tym grubsze powinny być nasze rajstopy. Szukajmy oznaczeń 80-100 den. Takie rajstopy będą oczywiście całkowicie kryjące. Według wielu osób chronią przed zimnem nawet lepiej niż spodnie! Najlepiej sprawdzą się rajstopy, które w składzie mają domieszkę wełny. Naturalne włókno sprawi, że rajstopy będą idealnie izolować od niskich temperatur.

Grube rajstopy pasują do wielu stylizacji. Do opinających sukienek, do rozkloszowanych spódnic. Można zestawiać je z botkami lub z zimowymi kozakami. Możliwości są tak naprawdę nieograniczone!

Jeśli zimą zazwyczaj rezygnujesz z noszenia sukienek, koniecznie zastanów się nad zakupem porządnych, grubych rajstop. Zobaczysz, że odmienią twoje życie!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *