poradnik

Pończochy samonośne nie muszą być cienkie!

Pończochy samonośne wielu osobom kojarzą się wyłącznie z cienkim materiałem. Faktycznie, pończochy najczęściej wybierane są wiosną i latem przez co muszą być jak najcieńsze. W sklepach dostępne są też grubsze pończochy samonośne, które sprawdzą się idealnie na chłodne dni!

Pończochy samonośne – na wiosnę i lato

Na ciepłe dni dobrze sprawdzą się pończochy samonośne 8 den. To jedne z najcieńszych dostępnych na rynku. Pomimo niewielkiej grubości są bardzo wytrzymałe i świetnie się prezentują. Pończochy samonośne 8 den są praktycznie niewidoczne. Nie odznaczają się pod sukienkami czy spódniczkami. Kobiety, które nawet latem muszą przestrzegać dress code, najchętniej wybierają właśnie takie pończochy samonośne.

Pończochy samonośne – możesz nosić je przez cały rok!

Pończochy samonośne 100 den – krycie i ciepło

Dla wielu osób zaskoczeniem może być fakt, że pończochy samonośne występują też w opcji całkowicie kryjącej. Takie właśnie są pończochy samonośne 100 den, które właściwościami przypominają grube rajstopy. Można z powodzeniem nosić je jesienią i zimą. Pończochy samonośne 100 den pozwalają na uzyskanie ciekawego wykończenia stylizacji. Dostępne są w różnych odcieniach, które można dopasować do swojej garderoby.

Pończochy samonośne 80 den – do wyjątkowych stylizacji

Pończochy samonośne 80 den są wykonane z mikrofibry. Materiał całkowicie przykrywa nasze nogi, gwarantując przyjemne ciepło. Bordowe pończochy samonośne z czarna koronka będą pięknie wyglądać do małej czarnej sukienki. Szare pończochy samonośne 80 den będą tworzyć zgraną parę z kozakami i ołówkową spódniczką. Zobacz więcej na https://www.gabriella.pl/pl/ponczochy/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *